BİZ KİMİZ

1989 YILINDA BURHANİYE'DE HİZMETE GİREN ÇAVDAR SÜRÜCÜ KURSU KURULUŞUNUN İLK GÜNÜNDEN İTIBAREN SİZLERE EN İYİ EĞİTİM VERMEYİ İLKE EDİNMİŞTİR.

MÜŞTERİLERİMİZİN MEMNUNIYETİ BİZİM İÇİN OLMAZSA OLMAZLARDANDIR.TEMEL AMACIMIZ, TRAFİK KURALLARINA UYAN, TRAFİKTE SAYGILI VE BİLİNÇLI ARAÇ KULLANAN SÜRÜCÜLER YETİŞTİRMEKTİR.

Çavdar Sürücü Kursu

Bay ve bayan direksiyon öğretmenlerimiz her adayımızla birebir ilgilenerek onları trafikte iyi bir sürücü yetiştirmeyi ilke edinmişlerdir.

B Sınıfı Aracımız

Peugeut 206+ model dizel aracımızla araç kullanmanın keyfine doyamayacaksınız. Ferah görüş açısı, üstün performans sizi bekliyor.

A2 Sınıfı Motosikletimiz

2016 model YUKI marka Drag modeli olan bu motosikletimizi kullandıkça motosiklet kullanmanın ne kadar zevkli olduğunu anlayacaksınız.Motosikletimiz Milli Eğitim Bakanlığı'nın ve Karayolları Genel Müdürlüğü'nün tebliğ,kanun ve kurallarına uygundur.

A1 Sınıfı Motosikletimiz

Belderia marka CP150 model 125 CC olan motosikletimizden gençlerimizin vazgeçememektedirler.Motosikletimiz Milli Eğitim Bakanlığı'nın ve Karayolları Genel Müdürlüğü'nün tebliğ,kanun ve kurallarına uygundur.